NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

Maverick teacher John Keating uses poetry to embolden his boarding school students to new heights of self-expression.

After their plane crashes in Alaska, six oil workers are led by a skilled huntsman to survival, but a pack of merciless wolves haunts their every step.

Shallow, rich and socially successful Cher is at the toparlak of her Beverly Hills high school's pecking scale. Seeing herself kakım a matchmaker, Cher first coaxes two teachers into dating each other.

A dramatization of the 1968 strike at the Ford Dagenham car plant, where female workers walked out in protest against sexual discrimination.

The misadventures of Doraemon, a robot cat from the future, who with his gadgets, is sent back in time to help make Nobita Nobi, a boy without much talent, a better person.

The adventures of a young wandering swordsman who stumbles upon a struggling martial arts school in Meiji era Japan.

Filme di̇yecek bi̇rmadde nanay lakin yalnızca konusu cok daginik önce bi̇r kiz aliyolar aralarina sonya sevgi̇li̇si̇ kafakasina sonra cocuk kafakasiyla aslinda en önemli̇ detayda bi̇r kiz cocugunun bu fli̇mde ne i̇şi̇ var ve son küvet sahnesi̇nde ata cirilciplar ve kücük kizi bu görüntü berbatti fakat böyle

Mahremiyet ve Çerezler: Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların tasarrufını kabul edersiniz.

An intellectually nonconformist friar investigates a series of mysterious deaths in an isolated abbey.

Bapşulan her bir cümleyi yalnızca çevirmek değil film izleyicisininin anlayabileceği bir binaya uyarlamak ve bunun yanı sıra da filme orantılı olan senkronlama kısaca altyazının ekranda görünme sürelerini tam olarak tutturmalıdır.

From the moment the new reverend climbs the pulpit, Liz knows she and her family are in great danger.

Hikayesi bilenen bir filmde tat alma organı aksiyonları henüz zorlamasız takip edilirken, filmde geçen diyalogların tam huzurlığı da bulunmuş olacaktır. Yabancı kıstak seviyesi son dereceye ulaştığında ise altyazı seçeneği tam olarak kapatılarak filmlerin izlenebilmesi de değişik bir yöntemdir.

A man against capital punishment is accused of murdering a fellow activist and is sent to death row.

2020 yılında çıhun ailecek izleyebileceğiniz söylence çizgi kahraman olan Scooby-Doo’nun son mecarası nefesleri kesiyor kılıklı bir animasyon filmi olan Scooby-Doo 2020 filmi sitemizden sorunsuz izleyebilirsiniz.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page